Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Anmälda spelare för Individuella DM Parabowling

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till Individuella DM Parabowling:


Namn

Klubb

Klass

Start
Adriano Nilsson BK Lindarna Herrar B Söndagen den 24 november 15:30
Agneta Hansson Norsborgs AIK Damer D Söndagen den 24 november 14:00
Alexander Johansson BK Runan Herrar A Söndagen den 24 november 15:30
Anders Fougner BK Lindarna Herrar C Söndagen den 24 november 15:30
Anders Åslund BK Kristallen Herrar A Söndagen den 24 november 14:00
Andreas Leuving Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar B Söndagen den 24 november 12:30
Anette Danielsson Solhöjdens IF Damer A Söndagen den 24 november 14:00
Anna Torngren Täby BwK Damer B Söndagen den 24 november 15:30
Anna-Leena Haataja SK Nova Damer A Söndagen den 24 november 12:30
Anna-Lisa Planholm Solhöjdens IF Gotlandsränna Söndagen den 24 november 14:00
Anton Ahlgren Andersson BK Lindarna Herrar D Söndagen den 24 november 15:30
August Guilletmot BK Lindarna Herrar B Söndagen den 24 november 15:30
Bernabè Orellana BK Lindarna Herrar C Söndagen den 24 november 15:30
Bilal Alikhan Norsborgs AIK Herrar D Söndagen den 24 november 12:30
Billy Giacone Täby BwK Herrar C Söndagen den 24 november 15:30
Björn Peterzén BK Mälaren (n) Herrar D Söndagen den 24 november 12:30
Björn Zandén BK Kristallen Herrar C Söndagen den 24 november 14:00
Bo Åhlstedt Norsborgs AIK Herrar D Söndagen den 24 november 12:30
Brittany Stewart BK Kristallen Damer C Söndagen den 24 november 14:00
Camilla Hedbom BK Lindarna Damer D Söndagen den 24 november 15:30
Camilla Nilsson BK Lindarna Damer C Söndagen den 24 november 12:30
Camilla Salkert BK Lindarna Damer A Söndagen den 24 november 15:30
Caroline Dahlström Norsborgs AIK Damer A Söndagen den 24 november 14:00
Catarina Karlsson Täby BwK Damer C Söndagen den 24 november 15:30
Christian Åström BK Lindarna Herrar D Söndagen den 24 november 15:30
Conny Nilsson Norsborgs AIK Herrar A Söndagen den 24 november 14:00
Daniel Gustafsson BK Lindarna Herrar C Söndagen den 24 november 15:30
Daniel Hägerbäck SK Nova Herrar C Söndagen den 24 november 12:30
Daniel Pettersson SK Nova Herrar D Söndagen den 24 november 12:30
Daniel Widberg Täby BwK Herrar A Söndagen den 24 november 15:30
Edvin Behmer Täby BwK Herrar A Söndagen den 24 november 15:30
Elisabeth Bjärkstedt BK Kristallen Damer D Söndagen den 24 november 14:00
Emma Jarheim BK Lindarna Damer A Söndagen den 24 november 15:30
Eric Plantin BK Bus Herrar A Söndagen den 24 november 15:30
Erik Nilsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar B Söndagen den 24 november 12:30
Ernesto Rodriguez BK Bus Herrar B Söndagen den 24 november 15:30
Fabian Enache Norsborgs AIK Herrar D Söndagen den 24 november 12:30
Filip Petersson Täby BwK Herrar C Söndagen den 24 november 15:30
Frida Ek Kofod SK Nova Damer B Söndagen den 24 november 12:30
Gunnar Persson BK Kristallen Herrar D Söndagen den 24 november 14:00
Gösta Björk Norsborgs AIK Herrar D Söndagen den 24 november 12:30
Hanna Jonsson Täby BwK Damer B Söndagen den 24 november 15:30
Hans Erik Jacobson BK Lindarna Herrar B Söndagen den 24 november 15:30
Hjalmar Ulfson BK Bus Herrar D Söndagen den 24 november 15:30
Jan-Erik Lundwall Norsborgs AIK Herrar C Söndagen den 24 november 12:30
Jens Persson BK Kristallen Herrar B Söndagen den 24 november 14:00
Jessica Lindqvist BK Kristallen Damer C Söndagen den 24 november 14:00
Jessica Pavlov BK Lindarna Damer D Söndagen den 24 november 15:30
Joakim Haraldsson BK Bus Herrar A Söndagen den 24 november 15:30
Johan Hillborg BK Bus Herrar C Söndagen den 24 november 15:30
Johan Holm BK Mälaren (n) Herrar C Söndagen den 24 november 12:30
Johan Larsson BK Kristallen Herrar A Söndagen den 24 november 14:00
Jonny Winberg BK Kristallen Herrar C Söndagen den 24 november 14:00
Josefine Pousette Täby BwK Damer C Söndagen den 24 november 15:30
Jouni Salmi BK Kristallen Herrar B Söndagen den 24 november 14:00
Kaj Hänninnen Norsborgs AIK Herrar D Söndagen den 24 november 12:30
Kasper Lindqvist Söderström Norsborgs AIK Herrar C Söndagen den 24 november 12:30
Kasper Schweighofer Norsborgs AIK Herrar C Söndagen den 24 november 14:00
Katarina Prodanovic Norsborgs AIK Damer D Söndagen den 24 november 14:00
Katherine Lara Cabada BK Kristallen Damer C Söndagen den 24 november 14:00
Kevin Knowles Täby BwK Herrar B Söndagen den 24 november 15:30
Leif Davidsson Hammarby IF BF Herrar A Söndagen den 24 november 14:00
Leif Karlsson Solhöjdens IF Herrar B Söndagen den 24 november 14:00
Linnéa Björkqvist Norsborgs AIK Damer D Söndagen den 24 november 14:00
Lisa Dahl BK Lindarna Damer A Söndagen den 24 november 15:30
Lisa Skårman BK Kristallen Damer D Söndagen den 24 november 14:00
Lotta Elebrand Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer B Söndagen den 24 november 12:30
Louise Andersson Norsborgs AIK Damer A Söndagen den 24 november 14:00
Ludvig Lindholm Täby BwK Herrar D Söndagen den 24 november 15:30
Magnus Hedström BK Kristallen Herrar A Söndagen den 24 november 14:00
Mari Wiman Norsborgs AIK Damer D Söndagen den 24 november 12:30
Maria Carlehed Solhöjdens IF Damer A Söndagen den 24 november 14:00
Maria Hagstedt BK Kristallen Damer A Söndagen den 24 november 14:00
Marianna Ernemar Kings Pin BK Damer A Söndagen den 24 november 15:30
Mathias Eriksson SK Nova Herrar B Söndagen den 24 november 12:30
Mathias Lööw Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar A Söndagen den 24 november 12:30
Matilda Holmgren BK Lindarna Damer B Söndagen den 24 november 15:30
Mats Axelsson Täby BwK Herrar B Söndagen den 24 november 15:30
Mats Bergström BK Kristallen Herrar D Söndagen den 24 november 14:00
Mats Karlsson BK Kristallen Herrar C Söndagen den 24 november 14:00
Mattias Lindberg SK Nova Herrar C Söndagen den 24 november 12:30
Max Eriksson BK Bus Herrar D Söndagen den 24 november 15:30
Michael Strömhielm Täby BwK Herrar B Söndagen den 24 november 15:30
Mika Toivonen BK Bus Herrar D Söndagen den 24 november 15:30
Mikael Andersson Norsborgs AIK Gotlandsränna Söndagen den 24 november 14:00
Mikael Bjerkestrand Täby BwK Herrar D Söndagen den 24 november 15:30
Mikael Holma BK Bus Herrar B Söndagen den 24 november 15:30
Mikael Jonsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar B Söndagen den 24 november 12:30
Mikael Nystedt Norsborgs AIK Herrar D Söndagen den 24 november 12:30
Mikaela Gunnars Norsborgs AIK Damer D Söndagen den 24 november 12:30
Niklas Norin BK Kristallen Herrar C Söndagen den 24 november 14:00
Niklas Nyström Norsborgs AIK Herrar D Söndagen den 24 november 12:30
Nils Rockberg Täby BwK Herrar B Söndagen den 24 november 15:30
Odin Lundwall Norsborgs AIK Herrar D Söndagen den 24 november 12:30
Patrik Ingö Täby BwK Herrar B Söndagen den 24 november 15:30
Patrik Nygren BK Bus Herrar C Söndagen den 24 november 15:30
Peter Svensson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar A Söndagen den 24 november 12:30
Petra Söderström Norsborgs AIK Damer D Söndagen den 24 november 14:00
Petri Tanner Norsborgs AIK Herrar B Söndagen den 24 november 14:00
Petter Wrigstad BK Lindarna Herrar A Söndagen den 24 november 15:30
Richard Andersson BK Kristallen Herrar C Söndagen den 24 november 14:00
Rickard Blomdahl Norsborgs AIK Herrar C Söndagen den 24 november 14:00
Ronnie Ohlsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar C Söndagen den 24 november 12:30
Rori Mäkipää-Funck BK Kristallen Damer C Söndagen den 24 november 14:00
Samuel Karlsson BK Kristallen Herrar D Söndagen den 24 november 14:00
Sara Torngren Täby BwK Damer B Söndagen den 24 november 15:30
Sari Nurmi Norsborgs AIK Damer D Söndagen den 24 november 14:00
Sebastian Falk BK Bus Herrar D Söndagen den 24 november 15:30
Simon Bernhardsson Täby BwK Herrar D Söndagen den 24 november 15:30
Sofie Hägglöf Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer A Söndagen den 24 november 12:30
Staffan Rhedin SK Nova Herrar B Söndagen den 24 november 12:30
Stefan Westerdahl Norsborgs AIK Herrar C Söndagen den 24 november 14:00
Susanne Englund BK Lindarna Damer B Söndagen den 24 november 15:30
Therese Liljeholm BK Lindarna Damer D Söndagen den 24 november 15:30
Therese Norberg BK Kristallen Damer D Söndagen den 24 november 14:00
Therese Persson BK Kristallen Damer B Söndagen den 24 november 14:00
Thomas Andersson SK Nova Herrar A Söndagen den 24 november 12:30
Thomas Berglin Täby BwK Herrar C Söndagen den 24 november 15:30
Tobias Knaerkegaard SK Nova Herrar B Söndagen den 24 november 12:30
Tommy Lindström BK Lindarna Herrar A Söndagen den 24 november 15:30
Toni Sandelin Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar B Söndagen den 24 november 12:30
Tony Jubel Norsborgs AIK Herrar D Söndagen den 24 november 12:30
Toomas Tarkpea BK Lindarna Herrar C Söndagen den 24 november 15:30
Torbjörn Nikolaisen Täby BwK Herrar C Söndagen den 24 november 15:30
Victoria Valverde Norsborgs AIK Damer D Söndagen den 24 november 12:30
Viktor Thelin BK Kristallen Herrar C Söndagen den 24 november 14:00
Yngve Nilsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar D Söndagen den 24 november 12:30
Yonathan Araya Nässel Täby BwK Herrar B Söndagen den 24 november 15:30
Åsa Jacobsson Norsborgs AIK Damer B Söndagen den 24 november 14:00