Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Söndagen den 24 november 12:30

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till denna start just nu:

Anmälda spelare


 

Namn

Klubb

Klass
1. Camilla Nilsson BK Lindarna Damer C
2. Björn Peterzén BK Mälaren (n) Herrar D
3. Johan Holm BK Mälaren (n) Herrar C
4. Bilal Alikhan Norsborgs AIK Herrar D
5. Bo Åhlstedt Norsborgs AIK Herrar D
6. Fabian Enache Norsborgs AIK Herrar D
7. Gösta Björk Norsborgs AIK Herrar D
8. Jan-Erik Lundwall Norsborgs AIK Herrar C
9. Kaj Hänninnen Norsborgs AIK Herrar D
10. Kasper Lindqvist Söderström Norsborgs AIK Herrar C
11. Mari Wiman Norsborgs AIK Damer D
12. Mikael Nystedt Norsborgs AIK Herrar D
13. Mikaela Gunnars Norsborgs AIK Damer D
14. Niklas Nyström Norsborgs AIK Herrar D
15. Odin Lundwall Norsborgs AIK Herrar D
16. Tony Jubel Norsborgs AIK Herrar D
17. Victoria Valverde Norsborgs AIK Damer D
18. Anna-Leena Haataja SK Nova Damer A
19. Daniel Hägerbäck SK Nova Herrar C
20. Daniel Pettersson SK Nova Herrar D
21. Frida Ek Kofod SK Nova Damer B
22. Mathias Eriksson SK Nova Herrar B
23. Mattias Lindberg SK Nova Herrar C
24. Staffan Rhedin SK Nova Herrar B
25. Thomas Andersson SK Nova Herrar A
26. Tobias Knaerkegaard SK Nova Herrar B
27. Andreas Leuving Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar B
28. Erik Nilsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar B
29. Lotta Elebrand Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer B
30. Mathias Lööw Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar A
31. Mikael Jonsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar B
32. Peter Svensson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar A
33. Ronnie Ohlsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar C
34. Sofie Hägglöf Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer A
35. Toni Sandelin Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar B
36. Yngve Nilsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar D
37.      
38.      
39.      
40.      
41.      
42.      
43.      
44.      
45.      
46.      
47.      
48.      
49.      
50.      
51.      
52.      
53.      
54.      
55.      
56.      
57.      
58.      
 

Anmälda tvåmannalag


 

Namn

Klubb

Klass
1. Fabian Enache Norsborgs AIK Herrar D
  Niklas Nyström Norsborgs AIK Herrar D
2. Mikaela Gunnars Norsborgs AIK Damer D
  Victoria Valverde Norsborgs AIK Damer D
3. Bo Åhlstedt Norsborgs AIK Herrar D
  Tony Jubel Norsborgs AIK Herrar D
4. Bilal Alikhan Norsborgs AIK Herrar D
  Kaj Hänninnen Norsborgs AIK Herrar D
5. Jan-Erik Lundwall Norsborgs AIK Herrar C
  Kasper Lindqvist Söderström Norsborgs AIK Herrar C
6. Thomas Andersson SK Nova Herrar A
  Tobias Knaerkegaard SK Nova Herrar B
7. Mathias Eriksson SK Nova Herrar B
  Staffan Rhedin SK Nova Herrar B
8. Daniel Hägerbäck SK Nova Herrar C
  Daniel Pettersson SK Nova Herrar D
9. Anna-Leena Haataja SK Nova Damer A
  Frida Ek Kofod SK Nova Damer B
10. Lotta Elebrand Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer B
  Sofie Hägglöf Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer A
11. Mikael Jonsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar B
  Peter Svensson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar A
12. Andreas Leuving Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar B
  Mathias Lööw Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar A
13. Ronnie Ohlsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar C
  Yngve Nilsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar D
14. Erik Nilsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar B
  Toni Sandelin Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar B